Dostawa CBD

Dostawa CBD do Państwa odbywa się w ekologicznych pudełkach.
W trosce o środowisko przesyłki wypełniamy naturalnym włóknem konopnym, opakowania szklane dodatkowo zabezpieczamy folią bąbelkową.
Ze względu na stosowanie włókna konopnego prosimy o wyrozumiałość naszych klientów, ponieważ produkty mogą być nieco pobrudzone lub zakurzone od włókna konopnego.

Szybka wysyłka CBD

Paczki wysyłamy w ciągu 24h od momentu otrzymania płatności. Zazwyczaj docierają one do naszych klientów w ciągu kolejnych 24h. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację Państwa zamówienie.

Wysoka jakość CBD

W przypadku spełnienia wysokich Państwa wymagań odnośnie zrealizowanego przez nas zamówienia. Bardzo prosimy o pozostawienie nam opinii wyrażającej zadowolenie, które Państwo doświadczyliście z naszej strony. Przez to dołączycie Państwo do licznego grona naszych zadowolonych klientów. Grono naszych zadowolonych klientów.

Odpowiedzialna Polityka Sprzedaży CBD

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są w pełni legalne i zgodnie z prawem dopuszczone do obrotu na rynku polskim. Odpowiedzialnie podchodzimy do sprzedaży produktów konopnych, dlatego zakupu w naszym sklepie mogą dokonać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Darmowa dostawa

Robiąc zakupy za minimum 250zł koszt wysyłki wynosi 0zł!


Koszty i opcje dostawy:

Dostawa i płatność
Paczkomaty InPost - 14,00zł
( w 90% przypadków 1 dzień roboczy )
Dostawa i płatność
Kurier InPost - 16,00zł
( w 90% przypadków 1 dzień roboczy )

Metody płatności:

Dane do przelewu tradycyjnego:
Hemp-Zdrowie Bartosz Konieczny
Bielsko-Biała 43-382, ul. Cieszyńska 404

Nasz bank:
ING BANK Śląski
Numer konta do wpłat: 17 1050 1083 1000 0097 3479 4549