Jak schudnąć w nowym roku? Porady i rzetelne informacje

Jak schudnąć w nowym roku?

Jak schudnąć w nowym roku? można rozpocząć od spacerów lub wycieczek

Jak schudnąć w nowym roku?

Jak schudnąć w nowym roku? jeśli chcecie coś zmienić w swoim dotychczasowym wyglądzie lub po prostu życiu. Należy zmienić nawyki żywieniowe, które są niewłaściwe, a stały się dla nas normalne. Ale nie tylko..

Jeśli chcecie schudnąć w nowym roku w zdrowy sposób to polecamy skontaktować się ze specjalistą dietetykiem, który pomoże Wam w dążeniu do przemiany i metamorfozy. Poprowadzi Was krok po kroku i zmotywuje do osiągania efektu w postaci znikających kilogramów.

Jak uzyskać deficyt kaloryczny, aby tracić kilogramy?

Aby nasz organizm rozpoczął tracenie zbędnych kilogramów musimy również wykonywać odpowiednią porcję ruchu. Tak, aby były nastąpił właśnie deficyt kaloryczny. Czyli różnica pomiędzy spożytymi kaloriami w danym dniu w formie posiłków, obiadów, deserów, cukierków, słodyczy i przekąsek, a tym ile organizm zużyje energii. I oczywiście dostarczać kalorii musimy mniej każdego dnia niż będzie nam potrzebne.
Niekoniecznie to musi polegać na długodystansowych oraz ciężkich, mozolnych i wielogodzinnych biegach. Wystarczy, że będziemy każdego dnia wychodzić na kilkukilometrowy spacer. Na przykład z psem. Wystarczy, że w dowolnej formie wprawimy nasz organizm ruch. Nie musi być on ciężki, ani długotrwały. Ważne, aby był regularny oraz systematyczny. Najlepiej parę razy w tygodniu z dniami wolnymi w których nasz organizm będzie się regenerował.

Rower, spacer, pływanie, wycieczka w góry, aerobik, rozciąganie, tenis, ping-pong, siatkówka, praca w ogrodzie to wszystko są czynności, które wpływają na spalanie kalorii. I nie muszą być one ciężkie, ani wielogodzinne.

Najlepszy naturalny olej CBD? Tylko u nas – sprawdź super ceny!

Dieta, dieta, dieta i jak to dobrze zrobić?

Wiele osób na słowo dieta już bardzo źle reaguje. Dlatego może warto jest zmienić nazewnictwo na nieco inne, aby też nasi znajomi, bliskie nam osoby nie reagowali śmiechem lub podobnym zdziwieniem. Bowiem ile razy zdarzało Wam się słyszeć przy poprzednich próbach zmiany złych nawyków:

– jestem na diecie od nowego roku.
– Ty na diecie? dobre sobie. Co ty jesz? Haha

Dieta od razu wywołuje wśród niektórych ludzi negatywne i złe skojarzenia. Może warto spaczone słowo dieta jest zamienić na „zdrowe posiłki”, „lepsze jedzenie”, „zdrowsze obiady”, „dbam o zdrowie” lub „oszczędzam na lekach” 🙂 . Takie sformułowania nie będą wywoływać tak złych emocji jakie powoduje słowo „dieta”. Dieta szpitalna też nam się źle kojarzy…

I tym sposobem unikniemy dodatkowej presji nakładanej przez bliskie nam osoby.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić, to skontaktuj się z nami. A na pewno pomożemy lub skierujemy w odpowiednie miejsce i właściwe ręce.

Sprawdź opinie naszych klientów, którzy regularnie dokonują zakupu CBD w naszym sklepie! Przekonaj się, że warto akurat nam zaufać.

Jak schudnąć w nowym roku? bieganie ułatwi ten proces

Czy suplementy pomogą mi schudnąć?

Tak, suplementy diety mogą pomóc. Ale wyłącznie POMÓC. Nie spowodują one, że nasza tkanka tłuszczowa w magiczny sposób zniknie, bądź wyparuje.

Jeśli chcemy schudnąć to suplementy diety i odżywki białkowe należy traktować jako dodatek. Przyjęło się, że odżywki dla sportowców, bądź pozostałych osób, które je zażywają odpowiadają wyłącznie za około 10% efektów ciężkiej pracy czy pozostałych wyrzeczeń. A więc tak. Suplementy białkowe warto jest stosować, ale jako wyłączny dodatek i uzupełnienie. Albo dodatkowe podkręcenie organizmu na wyższe obroty, gdy pozostałe inne ważne aspekty zostały już przez nas spełnione.

Najważniejszym czynnikiem w procesie przemian, chęci zrzucenia paru kilogramów jest prawidłowe i zdrowe odżywianie, które odpowiadają za około 70% efektów. A następnym w kolejności jest ruch, wysiłek fizyczny.

Współpracujemy z wieloma specjalistami w swoich dziedzinach. Dlatego, zapraszam do kontaktu z miłą chęcią Wam pomożemy.

1 Comment

  1. Gosia pisze:

    Dieta jest super wazna, ja sobie przygotowuje obiady w robocie kuchennym kohersen bo sama nie wiem jak gotować troche wstyd że kobieta nie umie… 😛 no ale kazdy ma wlasne metody, oby wiedziec jakie produkty wybierac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + 2 =