Opakowania do kawy i sypkich produktów - Hurtownia opakowań

Opakowania do kawy i sypkich produktów

Opakowania do kawy i sypkich produktów

Opakowania do kawy i sypkich produktów

Opakowania do kawy i sypkich produktów są obecnie najbardziej popularnymi opakowaniami i jednocześnie najbardziej komfortowymi opakowaniami zbiorczymi. Na taki komfort oraz ich zalety składa się kilka czynników.

Wybierając opakowania do kawy typu doypack lub flat bottom zapewniacie swojej firmie wiele korzyści. Między innymi:
– atrakcyjna cena,
– szybka metoda napełniania opakowań do kawy,
– łatwa dostępność i ekspresowa dostawa – proste uzupełnienie stanów magazynowych,
– modny i ładny wygląd,
– różne rozmiary, wielkości opakowań do kawy oraz ich pojemność,
– trwałość wykonania,
– odporne na zniszczenia,
– odporne na wilgotność, wodę,
– chronią produkty wewnątrz przed światłem słonecznym,
– opakowania posiadają zamykane struny, przez co długo po otwarciu produkt w nich umieszczony zachowuje świeżość,
– opakowanie bardzo ładnie się prezentują w sklepach oraz na półkach – nie przewracają się.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w doborze odpowiednich produktów do swoich potrzeb. Zachęcamy Was do bezpośredniego kontaktu z nami na numer 535-100-268. Na całkowicie darmowe – bezpłatne doradztwo z zakresu stosowania olej CBD.

Najlepsze opakowania do kawy

W naszej hurtowni opakowań możecie wybrać najlepsze opakowania do kawy, które Wam się spodoba. I będzie odpowiadało do wizerunku marketingowego, który zostanie przez Was wykreowany. Zajmijcie się tworzeniem świetnych produktów i kreacją marki kawy. A my zajmiemy się dostarczeniem najlepszej jakości opakowań dla Was.

W ofercie naszego sklepu są dostępne najczęściej wybierane przez klientów kolory opakowań:
opakowanie w kolorze kraftowym – ekologiczny kolor,
flat bottom czarny mat,
opakowanie flat bottom czarny kraft,
flat bottom biały mat,
opakowanie do kawy biały kraft,


Rozmiary opakowań do kawy

W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje wielkości opakowań do kawy. Które są wykorzystywane przez naszych klientów z różnych branż, rynków do oferowania swoich produktów. W zależności w jak dużych opakowaniach chcesz oferować swój produkt w ofercie naszej hurtowni opakowań może wybrać pomiędzy opakowaniami o pojemności:

  • 25g,
  • 50g,
  • 70g,
  • 150g,
  • 250g,
  • 500g,
  • 1000g,
  • 3000g.

Opakowania doypack do kawy

Opakowania doypack do produktów spożywczych sypkich to od wielu lat najpopularniejsze opakowanie, które stosują – wykorzystują dziesiątki firm. Idealnie spełniają swoje funkcje, a dzięki walorom estetycznym można bardzo ładnie w nich prezentować swoje produkty.

Wykorzystując opakowania doypack do kawy nadasz swoim ziarnom niepowtarzalnego smaku i aromatu. Który będzie towarzyszył Twoim klientom przez długi okres czasu.

Opakowanie flat bottom do kawy

Opakowanie flat bottom wyróżnia się od opakowań typu doypack typ, że posiada inną podstawę. Którym jest prostokątne, uformowane dno. Dzięki któremu jest jeszcze bardziej stabilne od pozostałych typów opakowań. Do tego typu opakowań jest potrzebna specjalna zgrzewarka, która szczelnie zamknie pojemnik.

Opakowania do kawy ze struną i wentylem

W naszej ofercie wszystkie opakowania posiadają strunę. Dzięki niej po otwarciu Wasz produkt, który znajduje się wewnątrz opakowania doypack będzie przez długi czas świeży. Ponieważ struna umożliwia wielokrotne zamknięcie opakowania. Aromat świeżo palonej kawy lub ziół przez bardzo długi czas pozostanie wewnątrz opakowania do kawy.

Opakowanie struna + wentyl, umożliwia odgazowanie się dwutlenku węgla, który wytwarza świeżo palona kawa lub świeżo mielona kawa. Dzięki czemu klient nawet po wielu tygodniach otrzymuje świeży produkt ze wszystkimi cennymi aromatami. Wentylek ten jest integralnie i szczelnie wbudowany do opakowania do kawy przez co powstające wewnątrz opakowania gazy nie powodują pęcznienia i pękania opakowań.

Opakowania do ziół wysokiej jakości

Jeśli jesteś początkującym zielarzem lub od dłuższego czasu prowadzisz lokalną zielarnie. I chciałbyś zacząć dostarczać swoim klientom wysokiej aromatyczne zioła przez ciebie ręcznie zbierane. Koniecznie musisz zdecydować się na zakup jednego z naszych opakowań do ziół. Skorzystaj z naszej szerokiej oferty. Wielu możliwości i wariantów. A następnie zapakuj swój produkt do naszego opakowania.

Zleciliśmy firmie pozycjonowanie strony AgentB2b – polecamy ten zespół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =